Ostukorv
€0.00 (0)

Detartrine 100ZF/150Z

profülaktilised pastad hammaste puhastamiseks ja poleerimiseks

Alates: €24.59

hind
hinnale lisandub käibemaks

Näidustused

 • Hambakivieemaldajaga töödeldud pindade viimistlemine
 • Plekkide (toidu-, joogi- ja tubakajäljed)  eemaldamine
 • Täidiste peenpoleerimine.

Vastunäidustused

DETARTRINE-i profülaktilised pastad on vastunäidustatud patsientide puhul, kellel on teadaolev allergia ühe või mitme pastakoostisosa vastu.

Omadused ja eelised:

DETARTRINE poleerimispastad on saadaval kasutusvalmis kujul hammaste profülaktiliseks hoolduseks, hammaste puhastamiseks (hambakivi eemaldamiseks), joogi-, toidu- ja tubaka mõjul tekkinud värvimuudatuste eemaldamiseks ning hambapinna ja täidiste poleerimiseks.

 • DETARTRINE ja DETARTRINE Z on meeldiva maitsega roosad pastad. Mehaanilise abrasiivse toime aluseks on pastas sisalduv ränidioksiid, mis muudab võimalikuks hambakivi täieliku eemaldamise pärast töötlemist ultraheli- või käsieemaldajaga, põhjustamata seejuures hambaemaili erosiooni. DETARTRINE koostisesse kuuluvad eeterlikud õlid tagavad värskustunde, mida patsiendid vägahindavad. Lisaks on eeterlikel õlidel ka kergelt rahustav toime leevendades mehaanilisest puhastamisest tekkida võivat tundlike igemete ärritust. DETARTRINE Z sisaldab tsirkooniumiosakesi. Need osakesed on kui lamedad kraabitsad, millel onväga teravad ja kõvad servad. Pasta hõõrumisel vastu karedat pinda lihvivad osakeste servad maha ebatasasused.
 • DETARTRINE 100ZF ja DETARTRINE 150Z, tuubis. Tuubis olev DETARTRINE võimaldab hügieenilisemat ja täpsemat paigutamist. Seda, kui abrasiivset mõju avaldab aine dentiinile, näitab abrasiivsusnäitaja (RDA). Saadaval on 2 abrasiivsustasemega pastat nii fluoriidi sisaldava kui ka fluoriidivaba koostisega, et täita kõiki kliinilisi vajadusi: jämedateraline, väga abrasiivne (RDA 150, fluoriidivaba koostis) ja keskmise abrasiivsusega (RDA 100, sisaldab fluoriidi).
 • DETARTRINE 150Z (roosa) – sisaldab tsirkooniumi. RDA 150: väga abrasiivne, tugevate välispinna plekkide eemaldamiseks, sobib ideaalselt esmaseks poleerimiseks ning patsientidele, kellel on tugevalt  pigmenteerunud hambad.
 • DETARTRINE 100ZF (valge) – sisaldab nii tsirkooniumi kui ka fluoriidi. RDA 100: keskmise abrasiivsusega, sobib enamikuks puhastamis- ja poleerimistoiminguteks, aitab samas kaasa hambapindade remineraliseerimisele.
 • Võib kasutada koos FixyDap™-iga: lihtsalt kasutatav profülaktilise pasta hoidik, mille saab tänuisekleepuvale alaküljele hõlpsalt kindale või Detartrine’i tuubide kandikule kinnitada.

Pastad DETARTRINE 150Z ja DETARTRINE 100ZF võimaldavad tänu tsirkooniumi sisaldusele eemaldada mehaaniliselt joogi-, toidu- ja tubakajälgi ning poleerida manuaal- või ultraheliinstrumentide kasutamisest
põhjustatud pinna ebatasasusi ilma emaili kahjustamata. Pastades DETARTRINE 100ZF sisalduv fluoriid lisab hambakivi eemaldamise käigus paljastunud emaili pindmiselt fluoriidi, kaitseb kemikaalide eest ja vähendab pärast hambakivi eemaldamist sageli ilmnevat ülitundlikkust.

PROFESSIONAALNE PROFÜLAKTILINE PUHASTAMINE

Katt ja hambakivi tekitavad põletikku, mis võib põhjustada taastuvaid ja pöördumatuid parodontaalse koe muudatusi. Katu ja hambakivi regulaarne ja tõhus eemaldamine toimub manuaalsete või ultraheliinstrumentidega.
Pärast seda tuleb teha viimistlev poleerimine, et lükata edasi hambakatu kogunemist ja eemaldada olemasolevaid joogi-, toidu- või tubakajälgi. Poleerimiseks kasutatakse otsikut koos poleerimispastaga kaetud harjaga.
Hambakivi eemaldamine, hammaste puhastamine ja poleerimine tagavad hambapinna täieliku profülaktilise hoolduse. Hammaste täielik profülaktiline hooldus algab abrasiivpastaga ja lõpeb vähemabrasiivse pastaga, mis
sisaldab fluoriidi. Profülaktilise ravi lõpetamiseks on soovitatav teha tavapärane fluoriidiravi (geel, lakk, hape).

Koostis:

Detartrine Z

Ränidioksiid . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .  43,44 g
Pulbriline tsirkooniumsilikaat . . . . . . . . .  13,50 g
Formaldehüüdi 35% lahus . . . . . . . . . . . . .  0,10 g
Abiained kuni . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .   100,0 g

Kasutusjuhend:

DETARTRINE tuubis:

 • Kasutage toote paigaldamiseks otsakummi või -harja.

Märkus:

 • Suud võib loputada protseduuri ajal või järel.
 • Sulgege tuub pärast kasutamist tihedalt.

Pakend

65 ml tuubis